كد محصول: 9786009234646

بازی فکری بازیکانو

تعداد
قيمت 52,000 تومان
وضعيت انبار موجود
بازی فکری بازیکانو
  • نقد و بررسی
باریکانو
 
داستان بازی:
در بالای برج پیروزی، اگر روی سکوی مدور آن بایستید، تمام خط افق در برابر چشمانتان قرار دارد. پلکانی پیچ‌در‌پیچ از مکعب‌های چوبی، شما را به سکویی مسحور‌کننده می‌رساند... اما فقط آن‌هایی که به این افسانه اعتقاد ندارند، جرأت می‌کنند از پلکان برج بالا بروند... افسانه چنین است: از آغاز زمان، در پلکان برج موجودی زندگی می‌کند که نسبت به سایه روشن روان آدمی حساس است. بدن و پوستی تقریباً مات دارد و در سایه‌هایی فراموش‌شده بی‌حرکت و نیمه‌جان زندگی می‌کند. همین‌که کسی پایش را روی پلکان بگذارد، نیرویی حیاتی و مرموز در وی بیدار می‌شود و در عمق وجودش نوری درخشیدن می‌گیرد...
 
چیدمان شروع بازی:
هر بازیکن یک رنگ را انتخاب می‌گند. بازیکنی که رنگ زرشکی را انتخاب کرده، با قرار دادن یک مکعب در یکی از خانه‌های صفحه، بازی را شروع می‌کند.
هدف بازی:
با قرار دادن مکعب‌ها روی صفحه بازی و ایجاد کنج، برج بسازید و سعی کنید با قراردادن پنجمین مکعب روی هر برج، آن را ازان خود کنید. برنده کسی است که بیشترین برج را تصاحب کرده باشد.
روش بازی:
در هر نوبت یک مکعب روی صفحه بازی قرار می‌گیرد طوری که در مجاورت مکعب‌های دیگر باشد.
 
ساخت کنج و ایجاد برج:
کنج، هر زاویه قائمه‌ای که توسط دست کم 3 مکعب ایجاد شود (بدون توجه به رنگ مکعب‌ها)
برج، یک زنجیره عمودی که از 2 تا 5 مکعب تشکیل می‌شود (بدون توجه به رنگ مکعب‌ها)
اگر شما با قراردادن یک مکعب روی صفحه بازی بتوانید یک کنج یا گوشه ایجاد کنید، باید یک مکعب دیگر روی مکعبی که در راس کنج قرار دارد، گذاشته و برج را شروع کنید.
 
محدودیت حرکت:
شما نمی‌توانید مکعبتان را در خانه‌ای قرار دهید که یک مربع با 4 مکعب ایجاد شود.
شما مجاز به خارج کردن مکعبی که روی صفحه بازی قرار داده‌اید، نیستید.
در نوبت بازی خود یک مکعب روی صفحه بازی می‌گذارید. مکعب شما باید مستقیما روی صفحه قرار گیرد(نه روی مکعب دیگر)، مگر آنکه بتوان با آن یک برج ساخت.
محصولات وابسته